Fotbal Tenis Badminton Fitness Cestování za sportem

Značky

AdidasJartaziJomaLegeaLuanviRoyalSelectVictoria CrystalYonexZeus

Partneři

Unie Českých Fotbalových Trenérů Czech sport travel ČESKÁ ASOCIACE FOTBALOVÝCH HRÁČŮ

Vážení kluboví zástupci. Obracíte každou korunu v klubu? Sháníte sponzory a finanční prostředky, abyste zabezpečili každodenní chod Vašeho klubu? Zastáváte názor, že každá koruna pro klub je dobrá? Dovolte, abychom Vám nabídli účast na jedinečném projektu v České republice.

Projekt nese název Žijusklubem.cz. Cílem projektu je, aby přinesl do Vašich klubových pokladen více finančních prostředků. Stačí jen spolupracovat s námi! Máte klubový web nebo jej mít chcete? Pokud je Vaše odpověď kladná, pak nás kontaktujte a o vše ostatní se postaráme my.

Princip projektu je jednoduchý. Na Vaše webové stránky umístíme internetový obchod, který bude nabízet sportovní vybavení. Z každého nákupu, který bude přes Vaše webové stránky realizován, bude 5 až 10% vráceno do pokladny Vašeho klubu. Navíc internetový obchod bude nést Váši vlajku a bude podpořen marketingovou kampaní.

Nepotřebujete žádné skladovací prostory, nepotřebujete žádný další personál, nemáte žádné výdaje navíc, a přesto můžete generovat finanční prostředky pro Váš klub a co víc? Zkvalitníte tím služby, které nabízíte svým členům a podpoříte sounáležitost Vašich členů s klubem.

Chcete vědět víc? Kontaktujte nás. Můžete nám napsat, zavolat, či jen vyplnit kontaktní formulář a můžeme odstartovat vzájemnou spolupráci.

Jsme společnost zabývající se sportem a zdravým životním stylem. Jsme odborníci na sport a vše, co k němu patří.
Projektem Žijusklubem.cz a e-shopem Klubsport.cz, chceme podpořit kluby ve Vaší obci, městě či regionu. Vytvořili jsme unikátní projekt, který pomáhá financovat Vaše sportovní kluby. Kluby a místa, která denně navštěvujete, a která máte rádi.

Smutná statistika říká, že v roce 2011 zaniklo 36 a v roce 2012 dokonce 93 fotbalových klubů. Náš projekt se snaží jít proti této statistice!
Ptáte se jak? Velmi rádi Vám to vysvětlíme a můžete se stát jedním z nás! Nečekejte, že bohatý mecenáš zachrání Váš klub. Podpořte jej Vy! Staňte se součástí klubu!

Žijte se svým klubem!


Nejprodávanější
202
23 cm
292,-
210
24 cm
335,-
471
39, 40, 41, 42, 43, 44, 4 další...
1 349,-
561
L, XL, XXL, XS, S, M
257,-
© 2014 Klubsport.cz - Všechna práva vyhrazena
O nás Obchodní podmínky Velikosti Kontakt